+48 796 757 045

pn-pt 09:00 - 18:00

giftofnature.handmade@gmail.com

OBSŁUGA KLIENTA

Dostawa

Polityka prywatności

O FIRMIE

O nas

Kontakt

ŚLEDŹ NAS

- 10 % na pierwsze zamówienie przy użyciu kodu: WITAJ10

BELLA - kolczyki z kamieniami naturalnymi (kilka wariantów)

69,00 zł

  • kryształ górski, który jest kamieniem czystości i harmonii. Pomaga w medytacji i oczyszczaniu umysłu. Ma też piękny blask i przejrzystość

  • cytryn, który jest kamieniem bogactwa i szczęścia. Przyciąga dobrobyt i pozytywną energię. Ma też żywy i słoneczny kolor.

  • czarny turmalin, który jest kamieniem ochrony i uziemienia. Odbija negatywne wpływy i promieniowanie. Ma też elegancki i tajemniczy wygląd.

  • apatyt, który jest kamieniem inspiracji i komunikacji. Pobudza kreatywność i wyrażanie siebie. Ma też piękny niebieski kolor, przypominający morze.

  • kamień słoneczny, który jest kamieniem radości i optymizmu. Rozjaśnia nastrój i dodaje pewności siebie. Ma też ciepły i iskrzący kolor, niczym promienie słońca.

 

W każdych kolczykach jest również dodatek hematytu, który jest kamieniem stabilizacji i równowagi. Wzmacnia ciało i umysł, a także nadaje kolczykom połysk i kontrast.

Sprawdź: właściwości kamieni naturalnych

Ręcznie wykonany naszyjnik z turmalinu oraz hematytu. To idealna biżuteria z kamieni naturalnych dla kobiet, które lubią być oryginalne.
GIFT OF NATURE HANDMADE

OPIS

 

Baza: stal chirurgiczna

Materiał: kamienie naturalne

Materiał pomocniczy: metal antyalergiczny

 

Średnica kółka: 12 mm

Długość kolczyka: około 25 mm

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

04 stycznia 2024