Blog handmade

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

RÓŻANIEC - wyjątkowy prezent na każdą okazję

Wybierając ręcznie wykonany różaniec z kamieni naturalnych na prezent, dajemy coś więcej niż tylko przedmiot – dajemy pamiątkę pełną piękna, historii, osobistego zaangażowania i energii natury. To prezent, który będzie ceniony i pamiętany przez lata, stanowiąc nie tylko modlitewne narzędzie, ale także wyjątkowy symbol wiary i miłości.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

JAKI KAMIEŃ WYBRAĆ DLA SIEBIE?

Podoba Ci się biżuteria z kamieni naturalnych, ale nie wiesz jaki kamień wybrać?

Jest wiele metod wyboru kamieni: według znaku zodiaku, właściwości, koloru...

Ja jestem jednak zdania, że najlepiej kierować się intuicją, bo jeżeli dany kamień Cię przyciąga, to znaczy, że ma w sobie to coś czego Ty potrzebujesz.

JAK DOBRAĆ ROZMIAR BRANSOLETKI?

W przypadku bransoletek, których bazą jest silikonowa gumeczka, koniecznie potrzebuję wymiaru Twojej ręki.

 

Jak prawidłowo zmierzyć obwód ręki?

 

Weź metr krawiecki lub kawałek wstążki, a następnie obmierz obwód nadgarstka tuż nad kostką. WAŻNEMiarka musi całkowicie przylegać do ciała.

 

A co w przypadku, gdy bransoletka ma być prezentem i nie masz możliwości zmierzania ręki?

 

Z tym również sobie poradzimy. Porównaj rękę do swojej lub innej osoby, od której jesteś w stanie pobrać obwód. Następnie określ czy nadgarsek osoby, która będzie nosiła bransoletkę jest podobnej wiekości / mniejszy / większy, a ja dopasuję rozmiar.

KAMIENIE DLA ZNAKÓW ZODIAKU

Kamienie naturalne są przypisane do konkretnego znaku zodiaku ze względu na ich właściwości i pozytywny wpływ na poszczególne osoby. Ich zadaniem jest pomóc osiągnąć równowagę i harmonię w życiu.

Sprawdź jakie kamienie Ci sprzyjają!

SPRAWDŹ

SPRAWDŹ

POZNAJ WŁAŚCIWOŚCI KAMIENI NATURALNYCH

Czy wiesz, że kamienie naturalne  nie tylko pięknie się prezentują, ale posiadają również niezwykłe właściwości? Możesz wybrać biżuterię z kamieniami, które po prostu Ci się spodobały lub kierować się danymi właściwościami, albo kamieniami przypisanymi dla Twojego znaku zodiaku. Kliknij niżej i poznaj ich magiczne moce.

- 10 % na pierwsze zamówienie przy użyciu kodu: WITAJ10

+48 796 757 045

pn-pt 09:00 - 18:00

giftofnature.handmade@gmail.com

OBSŁUGA KLIENTA

Dostawa

Polityka prywatności

O FIRMIE

O nas

Kontakt

ŚLEDŹ NAS