+48 796 757 045

pn-pt 09:00 - 18:00

giftofnature.handmade@gmail.com

OBSŁUGA KLIENTA

Dostawa

Polityka prywatności

O FIRMIE

O nas

Kontakt

ŚLEDŹ NAS

- 10 % na pierwsze zamówienie przy użyciu kodu: WITAJ10

O NAS

 

Opowiem trochę o sobie, abyście mogli bliżej mnie poznać. 

Nazywam się Natalia i to właśnie ja tworzę dla Was biżuterię.

 

Od dziecka jestem duszą artystyczną. Prace plastyczne nigdy nie sprawiały mi trudności. Skończyłam technikum budowlano - architektoniczne, gdzie musiałam wykazać się kreatywnością. Aktualnie studiuję na Politechnice Opolskiej. Nigdy jednak nie miałam styczności z tworzeniem biżuterii.

 

Więc jak do tego doszło, że teraz wykonuję biżuterię z kamieni naturalnych? 

 

Gdy rozpoczęła się pandemia, wpadłam w ogromny dołek. Szkoły zamknięto, za moment miałam podejść do matury, restauracja w której pracowałam była nieczynna. Siedziałam w domu zdołowana, bez żadnego celu, marzeń...

Mama martwiąc się o mnie, próbowała znaleźć mi jakieś zajęcie. Pewnego dnia przyszła do mojego pokoju i powiedziała: "Mam dla ciebie pomysł. Zacznij robić bransoletki. To nie może być trudne". Początkowo byłam sceptycznie nastawiona. Nie wierzyłam, że mi się uda. Ale spróbowałam.

 

Mama zamówiła mi pierwsze materiały. Ja szukałam informacji o kamieniach oraz ich właściwościach.

 

Następnie zastanawiałam się nad nazwą.

Powstało:

 GIFT of NATURE - dar natury - ponieważ biżuteria powstaje z kamieni naturalnych

 HANDMADE - jest tworzona ręcznie

 

W ten właśnie sposób 25. listopada 2020 rozpoczęła się moja przygoda z kamieniami. Moja biżuteria podróżuje po całej Polsce i jest dostępna w kilku punktach w Opolskim. 

 

Jestem wdzięczna mamie, że obudziła we mnie tą pasję oraz Wam - klientom - za to, że mi zaufaliście i ciągle napędzacie do tworzenia czegoś nowego. Dziękuję również kamieniom, które już wielokrotnie przekonały mnie o swojej mocy.